Перейти до вмісту

ПУШКАРІВСЬКА ШКОЛА

Форум комунального закладу Пушкарівська загально-освітня середня школа I-III ступеня. Новини школи; спілкування учнів, вчителів, випускників. Література, підручники, корисні програми.

ПУШКАРЕВСКАЯ ШКОЛА

Форум коммунального учреждения Пушкаревская общеобразовательная школа I-III степени.Новости школы, общение учеников, учителей, выпускников. Литература, учебники, полезные программы.
News Ticker
  • Комунальний заклад Пушкарівська загальноосвітня середня школа I-III ступеня
  • Коммунальное учреждение Пушкаревская общеобразовательная средняя школа I-III степени
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).
 
Дякую за розуміння!
service101

Історія школи

Краща відповідь

Історія нашої школи

 

 

novyy_risunok_12__1.jpg

 

Історія Пушкарівської середньої загальноосвітньої школи сягає сивої давнини. Заснована вона була в 1846 році як перше навчальне народне училище, в якому працювало 3 вчителі та навчалося 139 учнів.

У 1891 році в селі Пушкарівка було збудовано двокласну школу. Вчителювало в ній подружжя Сириць, звідси і назва – Сирицина школа.

До 1917 року в с.Пушкарівка було вже дві школи і ремісниче училище.

 

У 1923 році у селі з`явився перший місцевий учитель Краснощок Степан Лаврентійович. Пізніше він закінчив Московське  військове училище ім..Фрунзе. Загинув Краснощок С.Л. у перші дні Великої Вітчизняної війни у званні полковника.

У роки війни школа була майже зруйнована. Але, незважаючи на це, у листопаді 1943 року заняття відновилися. Ремонтували приміщення самі учні разом з жінками – вчителями та дорослим населенням села.
В 1934-35 р.р. початкову школу було реорганізовано в семирічну. Тривалий час директором школи була Зайцева Ольга Семенівна.

 

novyy_risunok_9_.jpg 
 

 

У 1963 році будівельники вручили символічний ключ від нового приміщення в центрі села Пушкарівка директору школи Краснощок Івану Марковичу, який з 1955 і аж до виходу на пенсію у 1984 році був її керівником.

 

novyy_risunok_3_.jpg

 

 

У 1978 році було здано приміщення корпусу початкових класів. З 1984 року упродовж майже 20- ти років школу очолювала Тесленко Лариса Олексіївна. У 1987 році Пушкарівську восьмирічну школу було реорганізовано у середню, а в 1988 – 1989 р.р. Пушкарівська середня школа робить свій перший випуск, а серед них і перша золота медалістка – Говорушко Наталія, а нині Голтвянська Наталія Миколаївна – інспектор – методист відділу освіти Верхньодніпровської РДА.

 

novyy_risunok_4_.jpg

 

 

З 2003 року керманичем школи став Забігай Владислав Валерійович. Сьогодні у школі працює 24 вчителя, 9 із них – випускники Пушкарівської школи різних років.

 

На сьогоднішній день наша школа найбільша сільська школа Верхньодніпровського району. У нас склалося багато гарних традицій. Ми тісно співпрацюємо із Пушкарівською та Зарічанською територіальними громадами, підприємствами та організаціями, розташованими на їх територіях.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 


Цiкаво дiзнатися продовження iсторii з 2003 року

 

Ностальгія? Так як і у мене?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Настальгія. Гордість, що вчився в цій школі. Безмежна подяка вчителям, які учили не тільки грамотно писати, але й правильно жити.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гість
Відповісти в тему...

×   Ви вставили відформатований вміст.   Видалити форматування

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній вміст був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете безпосередньо вставити зображення. Завантажте або вставте зображення з URL-адреси.


  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

×
×
  • Створити...