Історія. Допомога вчителю. Завдання для 6-го класу

Всесвітня історія

Модуль 1. Життя людей за первісних часів. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 2. СТАРОДАВНІЙ  ЄГИПЕТ. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 3. ЦИВІЛІЗАЦІЇ ПЕРЕДНЬОЇ ТА ЦЕНТРАЛЬНОЇ АЗІЇ. КІММЕРІЙСЬКО-¬СКІФСЬКИЙ СВІТ. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 4  Стародавні Індія та Китай. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 5 Історія Стародавньої Греції. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 6 Історія Стародавнього Риму. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Практичне заняття 1. Відлік часу в історії стародавнього світу. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Історія України

Вхідний контроль з історії України для учнів 6 класів. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.