Укр. мова. Допомога вчителю. Завдання для 11-го класу

Модуль 1.

Модуль 1. Урок 1. Тема. Найважливіші відомості із синтаксису й пунктуації. Словосполучення та речення, синтаксичні зв’язки в них. Класифікація речень за будовою. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 1. Урок 2.  Стилістичні особливості простих і складних речень. Синтаксичні норми. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 1. Урок 3. Особливості вживання повних, неповних, поширених, непоширених, ускладнених, неускладнених, односкладних, двоскладних речень. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 1. Урок 4. РІЗНІ ВИДИ СКЛАДНОГО РЕЧЕННЯ. СИНТАКСИЧНИЙ АНАЛІЗ СКЛАДНОГО РЕЧЕННЯ. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 1. Урок 5. ОСНОВНІ ПУНКТОГРАМИ В ПРОСТОМУ І СКЛАДНОМУ РЕЧЕННЯХ, У РЕЧЕННЯХ З ПРЯМОЮ МОВОЮ ТА В ДІАЛОЗІ.  ПУНКТУАЦІЙНИЙ АНАЛІЗ. СПОСОБИ ЦИТУВАННЯ. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 1. Урок 6. ТЕКСТ . ОСНОВНІ ОЗНАКИ ТЕКСТУ. ЗВ'ЯЗНІСТЬ, КОМУНІКАТИВНІСТЬ, ЧЛЕНОВАНІСТЬ, ІНФОРМАТИВНІСТЬ.  ЗМІСТ І БУДОВА ТЕКСТУ. СКЛАДНЕ СИНТАКСИЧНЕ ЦІЛЕ. АКТУАЛЬНЕ ЧЛЕНУВАННЯ РЕЧЕННЯ. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 1. Урок 7. Класифікація текстів за сферою використання, метою, структурними особливостями. Види текстів у діловому, професійному мовленні. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 1. Урок 8. ТЕКСТИ РІЗНИХ СТИЛІВ, ТИПІВ, ЖАНРІВ МОВЛЕННЯ. ОСНОВНІ ВИДИ ПЕРЕРОБКИ ТЕКСТУ. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 2.

МОДУЛЬ 2. Орфографічно-пунктуаційний практикум (4 год.). Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Вхідний контроль. Рівень стандарт. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.