Укр. мова. Допомога вчителю. Завдання для 10-го класу

Модуль 1

Модуль 1. Урок 1. Поглиблення і систематизація найважливіших відомостей з орфоепії, фонетики. Звуки мовлення. Основні норми української літературної вимови. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 1. Урок 2_3.  Поглиблення та систематизація найважливіших відомостей з фонетики та морфеміки. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 1. Урок 4. Поглиблення і систематизація найважливіших відомостей з лексикології та фразеології. Словники й довідкова література. Електронні словники. Роль Інтернету в мовній і мовленнєвій освіті. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 2

Модуль 2. Урок 1. Орфографічно-пунктуаційний практикум. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 2. Урок 2. Повторення в кінці року. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.