Модуль 1.УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 1920-1930 рр. Поезія

Тема 1. УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 1920-1930 рр. ПОЕЗІЯ. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 2. Павло Григорович Тичина. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 3. Український поетичний авангард кінця XX ст. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 4. Київські «неокласики». Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 5. Євген Плужник. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 2.УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 1920-1930 рр. Проза

Тема 1. М. Хвильовий. Життєвий і творчий шлях. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 2. Г. Косинка. Трагічна доля митця. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 3. Ю. Яновський. Творча біографія митця. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 4. В. Підмогильний — автор інтелектуально-психологічної прози, перекладач. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 5. Остап Вишня. Трагічна творча доля українського гумориста, велика популярність і значення його усмішок у 1920-ті роки. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 3.ДРАМАТУРГІЯ

М. Куліш «Мина Мазайло».Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 4.УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ

Тема 1. ЛІТЕРАТУРА В ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ (до  1939 року) (Огляд). Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 5.ЕМІГРАЦІЙНА ЛІТЕРАТУРА

Тема 1. «Празька  поетична  школа»  української  поезії  та  її  представники.   Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 6.УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 1940−1950 рр

Тема 1. Олександр Довженко. Життєвий і творчий шлях письменника, кінорежисера, засновника поетичного кіно. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 7-8.УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА другої половини ХХ – початку ХХІ ст

7.ШІСТДЕСЯТНИКИ

Д. Павличко. Огляд життєвого і творчого шляху письменника. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

КР_Текстові завдання для підсумкового контролю з теми Василь Стус. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Ліна Костенко. Огляд життя й творчості. Поезія. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

ЛІНА КОСТЕНКО. ПОЕЗІЯ. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Шістдесятництво як культурологічне і соціальне явище. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

ІІ. Василь Стус - поет як символ незламного духу, збереження людської гідності. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

8.ПРОЗА другої половини ХХ ст

Валерій Шевчук. Дім на горі. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Олесь Гончар. За мить щастя. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 9.УКРАЇНСЬКА ІСТОРИЧНА ПРОЗА

Тема 9. Українська історична проза. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Модуль 10.СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

Тема 10. СУЧАСНА УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.