МОДУЛЬ 1. Загадково-прекрасна і славна давнина України. Календарно – обрядові пісні. Книжка в житті людини. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

МОДУЛЬ 2. ЗАГАДКОВО ПРЕКРАСНА І СЛАВНА ДАВНИНА УКРАЇНИ. ПІСНІ ЛІТЕРАТУРНОГО ПОХОДЖЕННЯ. МИКОЛА ВОРОНИЙ «ЄВШАН-ЗІЛЛЯ». ТАРАС ШЕВЧЕНКО «ДУМКА», «ІВАН ПІДКОВА». Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

МОДУЛЬ 3. Я І СВІТ. ВОЛОДИМИР РУТКІВСЬКИЙ, ЛЕСЯ УКРАЇНКА, СТАНІСЛАВ ЧЕРНІЛЕВСЬКИЙ, ІРИНА ЖИЛЕНКО, ІГОР КАЛИНЕЦЬ. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

МОДУЛЬ 4. Володимир ВИННИЧЕНКО, Емма АНДІЄВСЬКА. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

МОДУЛЬ 5. ПРИГОДИ І РОМАНТИКА. Тема. Всеволод Нестайко. Тореадори з Васюківки. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

МОДУЛЬ 6. ПРИГОДИ І РОМАНТИКА. Ярослав Стельмах. «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера». Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

МОДУЛЬ 7. Пригоди і романтика Леся Воронина. Таємне Товариство боягузів, або засіб від переляку №9. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

МОДУЛЬ 8. ГУМОРИСТИЧНІ ТВОРИ. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.