Перейти до вмісту

ПУШКАРІВСЬКА ШКОЛА

Форум комунального закладу Пушкарівська загально-освітня середня школа I-III ступеня. Новини школи; спілкування учнів, вчителів, випускників. Література, підручники, корисні програми.

ПУШКАРЕВСКАЯ ШКОЛА

Форум коммунального учреждения Пушкаревская общеобразовательная школа I-III степени.Новости школы, общение учеников, учителей, выпускников. Литература, учебники, полезные программы.
News Ticker
  • Комунальний заклад Пушкарівська загальноосвітня середня школа I-III ступеня
  • Коммунальное учреждение Пушкаревская общеобразовательная средняя школа I-III степени
Шановні гості форуму!
Якщо Ви виявили бажання зареєструватися на нашому форумі - використовуйте, будь ласка, українські або міжнародні поштові скриньки (з російських йде спам).

Дякую за розуміння!
service101

Допомога вчителю. Завдання для 9-го класу

Краща відповідь

Розділ 3. Психічна й духовна складові здоров’я. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема. Пам’ять та увага. Розвиток сприйняття, пам’яті та уваги. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 1 Урок 1. Життя як феномен. Здоров’я як атрибут людського життя. Рівні здоров’я. Дотримання здорового способу життя.Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 1 Урок 2. Сфери життя людини. Планування життя. Життєве кредо. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 1 Урок 3. Сучасне уявлення про здоров'я. Взаємозв’язок фізичної, психічної, соціальної і духовної складових здоров’я. Чинники, що впливають на показники здоров’я населення.  Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 2 Урок 1. Безпека як потреба людини. Види і рівні загроз. Заходи безпеки. Взаємозв’язок особистої, національної і глобальної безпеки. Концепція національної безпеки України. Сфери національної безпеки. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 2 Урок 2. Глобальні загрози, породжені діяльністю людини. Розвиток екологічно доцільного мислення і поведінки. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 2 Урок 3. Міжнародне екологічне право. Екологічне законодавство України. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Тема 2 Урок 4. Поняття інформаційного суспільства та сталого розвитку. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей link.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

• Створити...